0 501 042 68 42
Kategoriler

Tüy Dökücü Ürünler

O kadar hızlı uzuyorlar ki, bazen şaşkınlık içerisinde öylece durup onları seyrediyoruz. Evet, neyden bahsettiğimizi çok iyi biliyorsunuz: Tüyler; koltukaltı, bacak, kollar ve bikini bölgesinde oluşan istenemeyen tüyler. Tüy alma işlemi, her erkeğin ve kadının bakım rutinin bir parçası haline gelmiş durumda. Tüy alma işlemini konfor alanımızın dışına çıkmak istemeyip, daha çok kendi başımıza halletmeyi istiyoruz. Neyse ki günümüzde tüylerle baş etmek daha kolay: Ağda çeşitleri, tüy dökücü kremler ve tıraş bıçakları gibi birçok seçeneğe sahibiz. Tüm bu seçenekler sayesinde istenmeyen tüylerimizi en aza indirebiliyoruz. Ağda ve tüy dökücü kremler en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor. Bunun sebebi; tüylerin daha yavaş, seyrek ve ince çıkması.

Ağda Çeşitleri

Özellikle biz kadınlar, çabucak çıkan tüyleri engellemek için ağdaları daha çok tercih ediyoruz. Her ağda yapımından sonra tüylerimiz daha seyrek ve daha yumuşak çıkmaya başlıyor. Tüyleri kökünden almayı başaran bu ürünlerin birçok çeşidi var: Boncuk ağda, sir ağda ve pudralı ağda gibi. Bakalım bu ağda çeşitleri ne işe yarıyor?

Aslında temelde iki çeşit ağda vardır. Bunlar şeker bazlı ve ağaç reçinesi bazlı ağdalar olarak tanımlanır. Her ağda tipi farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle vücudu ağdaya hazırlanma ve ağdayı temizleme işlemleri farklı olur.

Reçine bazlı ağdalar: Bu ağda çeşitleri ağaç veya sakız özlerini içerir. Çam sakızı ağda, kalıp ağda ve pudralı ağda gibi seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Reçine bazlı ağdalar, en etkili ağdalardan sayılıyor. Her ne kadar diğer ağda çeşitlerinden daha uğraştırıcı olsa da tüyleri kökünden almayı başarıyor. Reçine bazlı ağdalar su ile temizlenmiyor; işlemi bitirdikten sonra yağ kullanmanız gerekir.

Şeker bazlı ağdalar: Roll-on, boncuk ve sir ağdalar şeker bazlı ağda çeşitlerindendir. Şeker bazlı ağdalar sıvı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle spatula ile uygulanır. Bir tek roll-on ağdalarda durum biraz farklıdır. Roll-on’lar çoğunlukla makineleriyle birlikte satılır ve özel bir başlığa sahiptir.

Bantlar: Aslında günümüzde en çok tercih edilen ağda çeşitlerinden biri sir ağda bantları oluyor. Bu nedeniz ise diğer ağda çeşitlerine oranla kullanımı çok daha kolaydır. Ek bir materyale ihtiyaç yoktur. Ayrıca yüz, koltukaltı, bacak ve bikini bölgeleri için de farklı çeşitlere sahiptir.

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Tüy dökücü, daha çok krem formunda bulunan bir üründür. Hem kadın hem de erkekler için tüy dökücü krem çeşitleri bulunuyor. Eğer tüy dökücü kremleri yeni yeni kullanmaya başlıyorsanız, muhtemelen düşündüğünüzden çok daha basit bir uygulamaya sahip. Kremi vücudunuza uyguladıktan sonra 5 ve 10 dakika beklemeli, ardından da durulamalısınız. Dediğimiz gibi tüy dökücü krem kullanımı oldukça basit. Ve kısa sürede etkili sonuçlar almanızı sağlar.

En İyi ve En Etkili Tüy Dökücü Krem ve Ağdalar

Tıraş kullanımı çoğu zaman bizleri zorluyor. O küçük kesikler, dayanılmaz kaşıntı hissi ve hızla uzayan tüyler bizleri doğal olarak tüy azaltıcı kremlere ve ağda çeşitlerine yönlendiriyor. Dermoeczanem.com en iyi ve en etkili tüy dökücü krem ve ağdalardan birçok çeşit sunuyor. İşte onlardan birkaçı:

Bioder Normal Ciltler İçin Tüy Dökücü Krem

Bioder tüy dökücü krem tüy diplerine etki eder. İstenmeyen tüyleriniz dökülürken içeriğindeki tüy azaltıcı ekstre sayesinde tüyler azalır, incelir ve daha geç çıkar. Cildiniz pürüzsüz ve yumuşacık olur. Cildi derinlemesine nemlendirir. Hoş kokulu formüle sahiptir.

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem

İce therapy jel ürününü vücudun tüm bölgelerindeki tüy ve kıllar için kullanabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz en kolay yöntemlerden birisidir. Hem kadın hem de erkekler rahatlıkla kullanabilir.

Veet Men Normal Ciltler için Tüy Dökücü Krem

Erkek için göğüs sırt bacak ve koltuk altı için tüy dökücü krem Veet tüy dökücü krem hem cildi nemlendirmeye yardımcı olur hem de cilt üzerinde kötü koku bırakmaz.

Vi-vet Sir El Ağdası Pudralı

Vi-vet sir el ağdası şeker içermez. Çok kısa tüyleri dahi kökünden alır. %100 doğal reçineden üretilmiştir. Özellikle yüz, koltuk altı ve bikini bölgeleri için kullanabilirsiniz.

Lapiden Tüy Dökücü Krem

Bakımlı ve pürüzsüz bir ten için Lapiden üstün krem, parfümü, çabuk etkisiyle cildinize tazelik, canlılık ve yumuşaklık kazandırır.

Sesu Roll-on Sir Ağda

Sesu Roll-on sir ağda mükemmel ürün performansını evinize getiriyor. Sir ağda şeker içermez. Düzenli kullanıldığında tüylerde azalma ve incelme görülür. Sizi haftalar boyu süren pürüzsüz bir cilde kavuşturmaya yardımcı olur.


  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.