0 501 042 68 42
Kategoriler

Selülit Bakım Ürünleri

SELÜLİT BAKIMI
   Kadınlarda çok görülen estetik problemlerden biri olan selülitler, özellikle yaz aylarının kâbusudur. Cilt yüzeyinin portakal kabuğu görünüme benzer bir görünüme ulaştıran bu cilt sorunu ile yüzleşen kadınlar, çareyi cilt bakım ürünlerinde arıyor. Bu soruna karşı kadınlardan yoğun ilgi gören ve dermokozmetik markalar tarafından geliştirilen selülit kremleri oldukça yetkin formüllerle donatılıyor.
   Selülit Nedir?
   Ciltte özellikle kalça ve basen bölgesinde görülen selülitlerin oluşumuna birçok faktör neden olarak sayılabilir. Kadınların hayatını zorlaştıran bu cilt sorununa internette faklı birçok çözüm önerisi getirilse de sonuç için komple yaşam tarzını etkileyen bir bakıma ihtiyaç vardır. Bu cilt sorunu, tüketilen besinden, kullanılan ürüne kadar dikkat edilmesi gereken nitelikli bir bakım gerektirir.
   Selülit Neden Olur?
   Selülitlere birçok faktör neden olabilir. Bu faktörlere;
   • Sağlıksız beslenme,
   • Yaşam tarzı,
   • Vücudun hareketsiz kalması,
   • Sigara kullanımı,
   • Genetik yatkınlık gibi birçok sebep örnek gösterilebilir.
   Selülit Bakımı
   Selülit sorununa karşı bakımı, komple hayat tarzınıza adapte etmeniz gerekir. Yani;
   • Beslenmenize dikkat etmeli, yağlı ve sağlıksız gıdalardan uzak durmalısınız.
   • Sigarayı bırakmalı, bırakamıyorsanız bile en aza indirmelisiniz.
   • İdeal kilonuza ulaşmaya çalışmalısınız.
   • Hareketsiz kalmaktan uzak durmalı ve sporu yaşam tarzınız olarak benimsemelisiniz.
   • Bakım ürünleri kullanmalısınız.
   Son derece sonuç odaklı bakım ürünleri ile dermoeczanem.com, selülit sorununuzda da imdadınıza koşuyor.
   Sitemizde yer alan Elancyl Slim Design, içeriğindeki kafein kompleksi ile masaj tekniği ile uygulandığında oldukça etkilidir. Günlük olarak sorunun görüldüğü noktalara uygulayabilir ve cildinizi rahatlatabilirsiniz. Fransız cilt bakım uzmanı Darphin tarafından geliştirilen Anti-Cellulite Contouring Gel, yeşil çay içeren dokusuyla sorunun oluştuğu bölgeye masaj yapılarak uygulanabilir. Tüm ciltlere uygun olan formülü, nitelikli bir bakımın kapılarını açar.
   Krauterhof Anti-Cellulite Gel ise, içeriğindeki yüksek konsantrasyonlar ile cildi yatıştırmayı hedefler. Formülündeki aktif bileşenler sayesinde kompleks bir bakım için oldukça uygun olan yapısı cildi nemlendirmeyi de ihmal etmez. Tüm vücutta ve tüm cilt tiplerinde kullanılabilir.
   Bu cilt sorununda masaj, çözüm için oldukça elverişlidir. Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası ile sorunla yüzleştiğiniz bölgeleri fırçalayarak, çözüme katkıda bulunabilirsiniz.
   Çok uzun yıllardır dermokozmetik piyasasında varlığıyla adından söz ettiren Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Selülit Kremi; bel, kalça ve basen bölgesi için uyumlu yapısıyla soruna karşı bakım yapar. Son zamanlarda trend listesinden inmeyen ürün kadınlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Özellikle günlük bakım rutininizde önerilen masaj teknikleriyle uygulayarak ürünün verimini artırabilir ve sorun oluşan bölgeleri yatıştırmaya yardımcı olabilirsiniz.
   Sitemizde yer alan selülit bakımı kategorisinde soruna karşı çok tercih edilen ürünler yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken bu ürünler, soruna karşı etkili bakım yapmak için geliştirilmiştir. Nitelikli, kapsamlı ve sonuç odaklı bir bakım için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz ürünler, seçkin, alanında uzman markalara aittir. Kompleks bir bakım için oldukça yetkin olan ürünlerle; sorunu yaşadığınız bölgeye masajla uygulayabilir, cildinizi rahatlatmaya yardımcı olabilirsiniz. Ancak bu ürünleri tek başına kullanmak bakım için yeterli değildir. Yukarıda bakım için sunduğumuz önerilere kulak vermeli, uygulamalı ve hayatınıza adapte etmelisiniz. Devamında bu ürünlerle bakımınızı destekleyebilirsiniz.
   Bu kategoride Darphin, Pavlo, Nuxe, Elancyl, Krauterhof, Zigavus, Bioder, Institut Esthederm, Organique, Luis Bien, Cosmed gibi markalar yer alır.
   Selülit bakım ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.


  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.