0 501 042 68 42
Kategoriler

Saç Fırçaları ve Tarakları

Saç fırçaları ve taraklar saçların hava almasını sağlamak ve şekil verebilmek için çok eski zamanlardan beri kullanılır.
   Saç Fırçaları ve Taraklar Nasıl Temizlenir?
   Saçlar tarandıktan sonra saç kalıntıları, tozlar tarak ve fırça diplerinde ve yüzeyinde birikir. Taraklar ve fırçaların yüzeyindeki bu kalıntıları temizlemek hijyen açısından önemlidir. Temizlemek için öncelikle saç tellerini bir ince metal çubuk yardımıyla toplanmalı ve devamında sıcak su ve sabunla yıkanarak temizlenmelidir. Saç fırçalarınızı ve taraklarınızı iki ayda bir temizleyerek daha içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
   Sitemizde yer alan fırça ve taraklar kategorisi; saçları rahatlıkla taramaya ve şekil vermeye yardımcı ürünleri içerir ve Gliden Style, Denman, Bebedor, Freestyle, Tangle Teezer gibi markalara ev sahipliği yapar.
   Saç Fırçaları ve Tarak Çeşitleri
   Saç yapısına göre çok farklı fırça ve tarak modeli vardır. Bu modellerden biri olan teezer tipi fırçalar; az yoğunluğa sahip saçları kolaylıkla şekil verebilir. Yuvarlak fırçalar ise her saç yapısına hitap eder.
   Eğer kıvırcık ve kabarık saçlara sahipseniz, geniş aralıklı plastik fırçalar işinizi görebilir. Düz bir saça sahipseniz her tarz tarağı rahatlıkla kullanabilirsiniz.
   Gliden Style Bakım ve Kabartma Tarağı
   Bakım ve kabartma tarağı olarak kullanılan bu ürün, saçlara nefes aldırır. Saçların şekil almasını kolaylaştırır. Gliden Style Bakım ve Kabartma Tarağı, sitemizde sizleri bekliyor.
   Bebedor Desenli Tarak Fırça Set
   Bebekler için özel geliştirilmiştir. Yumuşak yapısıyla rahatlıkla kullanılabilir. Bebedor Desenli Tarak Fırça Set, dermoeczanem.com’da…
   Sitemizde her saç yapısına göre fırça ve tarak seçeneği bulunmaktadır. Ulaşılabilir fiyatlarla her bütçeye hitap eden bu seçeneklerden ihtiyacınıza göre uygun olanı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
   Saç fırçalarına ve taraklara dermoeczanem.com aracılığı ile ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.


  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.