0 501 042 68 42
Kategoriler

Saç Dökülmesi Ürünleri

Saç dökülmesi çok yaşanan saç sorunlarından biridir. Özellikle erkeklerde daha belirgin bir şekilde görülse de kadınlarda da saç dökülme sorunu yaşayanların sayısı az değildir.
   Dermoeczanem.com’da yer alan ürünler, saç dökülmesine karşı çözüm önerileri sunar. Dökülme karşıtı şampuanlar, takviye edici gıdalar, serumlar, saç bakım yağları gibi verimli bir bakım için kullanacağınız ve sitemizde yer alan ürünlere göz atabilirsiniz.
   Saç Dökülmesi Neden Olur?
   Dökülme sorunu birçok nedenden dolayı görülebilir. Özellikle;
   • Saç tipine göre ürün kullanmamak
   Karma bir saç tipine sahipken, kuru saç tipine özel ürün kullanıyorsanız dökülme sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.
   • Genetik yatkınlık
   Genetik, dökülme probleminin başlıca nedenlerinden biridir. Babanız ya da anneniz dökülme problemi yaşıyorsa, sizde de görülme olasılığı çok yüksektir.
   • Mevsim geçişleri
   Mevsim geçişlerinde, özellikle bahar başlangıcında ve yaz sonunda dökülme sorununa sık rastlanır. Kışın şartlarına alışan insan vücudu bahar geldiğinde değişime tepki olarak dökülebilir. Sonbahar başlangıcında ise; güneşin, kumun, denizin kurutucu etkisiyle dökülme problemi yaşanabilir.
   • Stres
   Stres, vücutta görülen sorunların başlıca nedenlerinden biridir. Stresle birlikte saç dökülmesi sorunu da yaşanabilir.
   • Saçları her gün yıkamak
   Saçlarda yaşanan kuruluk problemi dökülmelere yol açabilir. Ya da özellikle yaz mevsiminde her gün yıkamak saçların yağ dengesini bozabilir ve kurutabilir.
   Bu soruna karşı saç her gün yıkanmamalı, yıkanma mecburiyeti varsa sık kullanım şampuanları kullanılmalıdır.
   Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir?
   Dökülme problemi yaşıyorsanız ilk yapmanız gereken dökülmenin neden kaynakladığını bulmanızdır. Bu tespiti yaptıktan sonra;
   • Dökülmeye karşı şampuan kullanın
   Dökülmeye karşı geliştirilen şampuanlar, içeriğindeki aktif konsantreler sayesinde oldukça etkilidir, ancak tek başına yeterli değildir. Diğer bakım önerileriyle destekleyerek dökülmeye karşı net cevabı verebilirsiniz.
   • Sağlıklı beslenin
   Dökülmeye karşı etkili sağlıklı besinleri tüketerek çözüme katkıda bulunabilirsiniz.
   • Kendi saç tipinize uygun ürün kullanın
   Hangi saç tipine sahipseniz o saç tipine özel ürün kullanarak en azından bu nedenden kaynaklı sorunu azaltabilirsiniz.
   • Saçlarınızı nemlendirin
   Kuruluktan kaynaklı bir dökülme problemi yaşıyorsanız, saç tellerinizi nemlendirecek ürünler kullanın.
   • Dökülme karşıtı serumlardan ve yağlardan yardım alın
   Bu soruna bakım yapabilmek için soruna özel geliştirilen serumlardan ve yağlardan yardım alabilirsiniz.
   Mevsimsel Saç Dökülmesi Nedir?
   Mevsim geçişleri, vücutta birçok farklılığın gözlendiği dönemdir. Özellikle dökülme sorunu mevsim geçişlerinde çok sık rastlanan durumlardan biridir. Geçen mevsimin şartlarına alışan saçlar, yeni gelen mevsime alışmakta zorlanabilir ve sonucunda dökülme yaşanabilir.
   Mevsim geçişlerinde maksimum iki hafta süren dökülme normaldir. Ancak iki haftaya geçen dökülme karşısında önlem almanız şarttır.
   Hangi Şampuan Saç Dökülmesinde Etkilidir?
   Dermoeczanem.com’da yer alan tüm bu soruna karşı şampuanlar çözüm odaklı geliştirilmiştir. Geniş ürün gamıyla saçları derinlemesine temizlemeye de yardımcı bu şampuanlara sitemizden avantajlı fiyatlara ulaşabilirsiniz.
   Sitemizden öneri olarak verebileceğimiz Vichy Dercos Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, farklı nedenlere bağlı olarak yaşanan bu probleme karşı bakım yapar. Tüm yaş grubuna bağlı kişiler tarafından kullanılabilir.
   Dökülmeye karşı kullanılan şampuanlar, yoğun konsantrelere sahip içerikleri ile problemi azaltmaya çalışırlar.
   Dökülme karşıtı diğer bir önerimiz; Ducray Anaphase Plus Shampoo
   Çok konforlu yapısıyla rahat bir şekilde saçları temizlemenize yardımcı Ducray Anaphase Plus Shampoo ile bu sorununuza karşı bakım yapabilirsiniz.
   Özellikle ileri seviyede bu sorunla karşı karşıyaysanız Ducray Anaphase Plus Shampoo sizin için biçilmiş kaftan. Sitemizden ulaşabileceğiniz ürüne, avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
   Zigavus Kokusuz Sarımsaklı Şampuan
   Zigavus’un çok tercih edilen Sarımsaklı şampuanı bu soruna karşı bakım yapar. Ayrıca;
    Saç diplerini etkili bir şekilde temizler.
    Saç tellerini beslemeye yardımcı olur.
    Sahip olduğu ham maddeleri sayesinde derinlemesine bakım yapar.
   Saç dökülmelerine nedenleri tam olarak belirlenmeden kullanılan ürünlerin etkisi azalır. Bu soruna etkili bir bakım yapmak isterseniz neden döküldüğü sorusunun yanıtını almalısınız.
   Hem erkeklerde hem de kadınlarda görülen saç dökülmesine karşı bakım için sadece şampuanların kullanımı yeterli değildir. Ayrıca dökülme karşı geliştirilen saç bakım kremleri, serumlar, yağlar ile saç bakımı yaparak daha etkili bir çözüm önerilerine ulaşabilirsiniz.
   Bu soruna karşı geliştirilen saç bakım setleri, birden fazla ürüne tek ürün fiyatına ulaşabilme imkânı sağladığından oldukça avantajlıdır. Sitemizde sizleri düşünerek oluşturduğumuz birçok set yer almaktadır. Geniş ürün gamıyla öne çıkan setler ile elverişli bir dökülme karşı bakım yapabilirsiniz.
    Hair 360 Erkeklere Özel Dökülme Karşıtı Set,
    Babe Saç Dökülmesine Karşı Set,
    Vichy Dercos Densi-Solution Dolgunlaştırıcı Saç Bakım Seti
    Zigavus Forte Clinical Şampuan - Biotin&Saw Palmetto Tablet Set, sitemizde yer alan ve dökülme karşıtı rahatlıkla kullanabileceğiniz setlere örneklerdir.
   Hair 360 Erkeklere Özel Dökülme Karşıtı Set
   Saç dökülmesi özellikle erkeklerde sık rastlanıyor. Kozmetik markaları dökülme karşı geliştirdiği çoğu ürünleri erkeklerin kullanımını sunuyor.
   Hair 360 Erkeklere Özel Dökülme Karşıtı Set, şampuan, takviye edici gıda ve serum içeriyor. Böylelikle gün içinde rahatlıkla bakım yapmaya imkan tanıyor. Dökülme sorunu yaşıyorsanız Hair 360 Intensive Hair Loss Shampoo ile saçlarınızı yıkayabilir, Hair 360 Men Sprey ile saçlarınıza dışarıdan takviye yapabilir ve Hair 360 Plus Saw Palmetto ve Biotin bakımınızı destekleyebilirsiniz. Hair 360 Erkeklere Özel Dökülme Karşıtı Set sitemizde sizleri bekliyor.
   Vichy Dercos Densi-Solution Dolgunlaştırıcı Saç Bakım Seti
   E vitamini açısından oldukça zengin içeriğiyle dökülme karşıtı bakımda kült kabul edilir. Setin içeriğinde;
    Vichy Dercos Densi-Solution Conditioner,
    Vichy Dercos Densi-Solution Lotion,
    Vichy Dercos Densi-Solution Shampoo, yer alır.
   Saçlarınızı Vichy Dercos Densi-Solution Shampoo yıkayabilir, devamında saçlarınıza masaj eşleğinde Vichy Dercos Densi-Solution Conditioneri kullanabilirsiniz.
   Gün içinde Vichy Dercos Densi-Solution Lotion kullanarak bakımınızın verimini artırabilirsiniz.
   Kategori, içeriği temiz, kimyasallardan arınmış ham maddelerle geliştirilmiş bakım ürünlerini içerir. Şampuanlar, saç kremleri, saç bakım yağları, serumlar, saç boyaları gibi tüm doğal saç bakım ürünleri dermoeczanem.com’da…
   Dökülmeye karşı günlük bakım yapmak çok önemli. Böylelikle bakım sürekli destekleniyor ve günlük olarak soruna karşı müdahale ediliyor. Bu soruna sahipseniz kullandığınız tüm bakım ürünleri, soruna karşı geliştirilmiş olmalı. Mesela, saçlarınızı yıkarken kullanacağınız ürün bu soruna karşı geliştirilmeli, saç kreminiz bu sorunu en aza indirmeye yardımcı olmalı.
   Ayrıca serum ve yağ gibi yardımcı ürünlerden faydalanarak aşamalı bir bu probleme karşı bakım yapmalısınız.
   Cosmed Dökülme Karşıtı İkili Bakım, günlük bakım için idealdir. Setin içeriğinde,
    Cosmed Dökülmeye Eğilimli Saçlar İçin Şampuan,
    Cosmed Dökülmeye Eğilimli Saçlar İçin Serum yer alır.
   İki ürünün de temel amacı bu problemi önlemeye yardımcı olmaktır. Cosmed Dökülmeye Eğilimli Saçlar İçin Şampuan; ön temizliği yapılmış saça rahatlıkla kullanılabilir. Şampuan aktif içeriğiyle dökülmeyi azaltmaya çalışır. Masajla uygulandıktan ve 5 dakika bekletildikten sonra bol suyla durulanır.
   Cosmed Dökülmeye Eğilimli Saçlar İçin Serumu ise şampuanı desteklemek için her gece yatmadan önce temizlenmiş saça uygulayabilirsiniz. Minimum üç ay kullanarak etkisini hissetmeye başlayabilirsiniz. Cosmed Dökülme Karşıtı İkili Bakım dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
   Saç dökülmesine karşı geliştirilen tüm ürünlere dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.


  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.