0 501 042 68 42
Kategoriler

Tonik Çeşitleri ve Losyonlar

Cildin gün içinde birçok dış faktörlerle teması sonucu gözenekler tıkanır. Kadınlar tıkanmış gözenekleri arındırmak ve cildine nefes aldırmak için tonik kullanır.

Cilt Bakım Toniği ve Losyonu Ne İşe Yarar?

Cilt bakımı, belli aşamalardan oluşur. Cilt temizliği bu aşamaların en önemlisidir. Günde en az iki defa yapılması gereken temizlik günlük yorgunluğu gidermeye yardımcı olur. Özellikle makyaj yapan ve yağlı cilde sahip kadınlar için temizleyiciler tek başlarına yetersiz kalabilir. Cilt bakım tonikleri, cilt temizliğini destekler ve gözeneklerin bakımını yapar.

Cilt tonikleri ve losyonları;
• Gözeneklerin sıkılaştırmaya yardımcı olur.
• Makyaj kalıntılarını doğru bir şekilde temizler.
• Sebum yağını dengelenmesine yardımcı olur.
• T bölgesindeki aşırı parlamanın önüne geçmeyi hedefler.
• Matlaştırıcı etkisiyle ton eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olur.
• Akne ve sivilce eğilimli yüzlerde soruna yönelik bakım yapar.
• İçeriğindeki nemlendirici ajanlarla ihtiyaç duyulan nemi takviye eder.

Cilt Bakım Toniği ve Losyonu Önerileri

Dermoeczanem.com’da yer alan bu kategori her cilt tipine uygun tonik ve losyonları içerir. Rüşdünü ispat etmiş dermokozmetik markaların yüksek performanslı bu ürünleri, çok amaçlı bir kullanım imkânına sahiptir. Özellikle yağlı cilt tipine sahip yetişkinler tarafından çok kullanılan gözenek sıkılaştırıcı tonikler bu kategoride yer alır ve yoğun ilgi görürler. Çünkü gözenek genişlemesi en çok bu cilt tipinde görülür ve gözenek sıkılaştırıcılar geniş gözenek görünümüne karşı bakım yaparlar. Bu soruna karşı oldukça etkili olan ürün Nuxe Aquabella Beauty Revealing Essence Lotion, gözenekleri sıkılaştırmaya çalışır ve ferahlatmaya yardımcı olur.

Cilt Bakım Toniği ve Losyonu Markaları

Akneye meyilli ciltler için geliştirilen La Roche Posay Effaclar Sıkılaştırıcı- Mikro Soyucu Tonik, gözeneklerin genişlemesini engellemeyi hedefler. Son zamanlarda oldukça popüler olan Ziaja Med Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Bakım Toniği, içeriğindeki aktif bileşenlerle dış faktörlerle temasa hazırlar ve akne oluşum riskine karşı bakım yapar. Sitemizdeki bu kategoride yer alan tonikler ve cilt bakım losyonları kullanıcılarının istekleri düşünülerek farklı seçenekler barındırır. Ziaja, La Roche Posay, Bioderma, Nuxe, Clinique, Derma E, Avene, Ddf, Nivea, Zorah, Farmona, Diadermine, Leaders, Procsin, Urtekram gibi markaların tonik ve losyonlarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Tonik ve losyonları dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.


  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.