0 501 042 68 42
Kategoriler

Doğal Ağız Bakım Ürünleri

Ağız bakımı, ihmal edilmemesi gereken kişisel bakımların başında gelir. Günlük olarak ağız bakımının mutlaka yapılması gerekir. Kendi içinde belli ritüellere sahip ağız bakımını doğru yapabilmek için yapmanız gereken ağız bakım ürünlerini eksiksiz kullanmaktır.
Ağız bakım ürünleri markaları, kullanıcılarının ağız bakımını rahatlıkla yapmasını sağlayacak ürünler geliştirir. Nitelikli bir ağız bakımı için son derece uygun geliştirilen bu ürünlerin temel işlevi ağız temizliğini düzgün bir şekilde yapmaya çalışmaktır.
Doğru bir ağız temizliği için;
• Günde iki defa dişlerinizi orta sertlikte bir fırçayla fırçalamalısınız.
• Diş arayüzlerinizi arayüz fırçasıyla temizlemelisiniz.
• Ağızında kalan yemek kalıntılarını diş ipiyle temizlemelisiniz.
• Ağız çalkalama suyuyla ağız kokusuna karşı bakım yapmalısınız.
Son yıllarda doğal ürünlere yönelen insanlar, ağız bakımında da doğal içerikli ürünleri tercih ediyor. Sitemizde ağız bakımınızı rahatlıkla yapabileceğiniz doğal ürünler yer alıyor. Doğal ağız bakım ürünleri kategorisi geliştirilmiş seçeneklerle geniş ürün yelpazesine sahiptir. Son teknoloji yardımıyla geliştirilen bu ürünler, laboratuvarlarda üretilmiştir.
Bu kategori, kişisel alanında kimyasal içerikli ürünleri kullanmak istemeyen yetişkinlere özel tasarlanmıştır. Ağız bakımında gerekli olan tüm ürünleri içerir. Formülü doğal ham maddelerden seçilen bu ürünler; elverişli, nitelikli ve pratik bir bakımın yolunu açar.
Kategorimizde yer alan diş macunları, diş ipleri, ağzı bakım seyahat seti, ağız çalkalama suyu gibi birçok doğal ağız çalkalama suları sitemizde sizleri bekliyor. Oldukça avantajlı fiyatlara sahip bu ürünlerle, hesaplı alışveriş imkanına da sahip olabilirsiniz.

Desert Essence Çay Ağacı ve Arnika Özlü Diş Macunu
Dişlerinizi tertemiz yapmak ve ağzınızda ferah bir his yakalamak isterseniz Desert Essence Çay Ağacı ve Arnika Özlü Diş Macununu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özündeki birçok ham madde özenle seçilmiştir. Günlük kullanım için uygundur. Günde iki kez kullanarak farkını hissedebilirsiniz.

The Humble Co Doğal Diş İpi
Diş ipi ne yazık ki en az kullanılan ağız bakım ürünlerinden biridir. Önemi yeni yeni anlaşılmaya başlanılmış diş ipi, diş bakımı için oldukça önemli. Öncelikle temizlenemeyen yemek kalıntılarının temizlenmesine yardımcı oluyor. Ağız kokusunun azalmasına yardımcı oluyor, ağızda sorun oluşma riskini azaltıyor. Tüm bunların yanı sıra genel ağız hijyenine katkı sağlıyor. 

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.