0 501 042 68 42
Kategoriler

Diş Macunları

Diş macunları; ağız bakımının başlangıcı, olmasa olmazı. 1892 yılında bulunan diş macunu modern haline Doktor Washington Sheffield tarafından getirilir. Sheffield tarafından daha sonra Colgate adı altında markalaşır ve kullanıcısına sunulur. Diş macunları, dişlerin temizliğini yapmak için geliştirilen ürünlerden biridir. Çok kullanılan ağız bakım ürünlerinden olan diş macunları, özenle seçilmiş ham maddelerle geliştirilir. 

Diş Macunları Markaları
Sitemizde yer alan diş macunu markaları arasında, Parodontax, White Glo, L’ANGELİCA, BLANX, SENSODYNE sayılabilir.


Parodontax Ekstra Fresh Diş Macunu; Parodontax Extra Fresh diş macunu, diş bakımında yardımcı. Dişte plak oluşumunu en aza indirmeyi hedefler. Dişlere ferahlık kazandırmaya çalışır. Ayrıca dişlerin rahatlatılmasına yardımcı olur.


Splat Whitening Toothpaste Black Lotus; Splat diş macunu Whitening Toothpaste Black Lotus, dişi beyazlatmaya yardımcı olur. Splat Whitening Toothpaste Black Lotus, dişlerin günlük temizliği için idealdir. Son derece rahatlatıcı yapısı, son teknoloji yardımıyla geliştirilmiştir. Kullanıcılarından yoğun ilgi gören Splat Whitening Toothpaste Black Lotus, dünyada büyük bir kitleye hitap eder. 


Signal White Now Diş Macunu; Signal White Now Diş Macunu, mikrogranüllü formülü ile diş aralarına diğer diş macunlarından daha etkili bir şekilde girerek daha temiz olmasına yardımcı olur. Mikrogranüllerinin içindeki beyazlatıcı maddeler sayesinde dişleriniz doğal beyazlığına kavuşur. Signal White Now Diş Macunu, beyaz bir gülüşe sahip olmak isteyen kullanıcılara özel geliştirilmiştir. 

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.