0 501 042 68 42
Kategoriler

Diş İpleri

Diş ipleri ağızda, diş fırçasının ulaşamadığı yerlere temizlemek için kullanılır. Diş ipleri 1819 yılında ilk olarak Levi Spear Parmly’nin tasarımıyla ortaya çıkar. Parmly, Diş Yönetimi İçin Pratik Rehber isimli kitabıyla diş ipinin kullanım şekillerinin tanıtır ve tavsiye eder. Ağız temizliğinde kullanılan yöntemlerin en verimlilerinden biri olmasına rağmen en az tercih edilenlerden biridir. Diş ipleri çeşitleri genel diş yapısı düşünülerek tasarlanmıştır. 
Ağız bakımı, geçmişten günümüze en önemli kişisel bakımlardan biridir. Doğru bir ağız bakımına ulaşabilmek için tüm ürünlerin eksiksiz kullanılması gerekir. Yani ağzı çalkalama suyuyla ağız kokusu giderilmeli, dişler her gün iki kez fırçalanmalı, diş ipiyle yemek kalıntıları temizlenmeli, arayüzler arayüz fırçasıyla temizlenmelidir. Tüm bu rutinler eksiksiz yapıldığında tam bir ağız bakımına ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerden biri olan diş ipleri maalesef günümüzde gerektiği ilgiyi görmemiştir. Sitemizde yer alan diş ipleri ile diş bakımınızı eksiksiz yapabilirsiniz. AR-GE çalışmalarıyla desteklenen özel yapıları ile diş ipleri laboratuvarlarda geliştirilmiştir. Özenle seçilmiş ham maddelere sahiptirler. Bu kategoride yer alan tüm ürünler çok geniş marka ve ürün yelpazesine sahiptir.

The Humble Co Nane Tadı Kürdanlı Diş İpi; Nane tadı içerikli bu yapısı ile kürdanlı diş ipi, BPA içermez. Naylon ip yapısı dişlere zarar vermez. T

Oral-B 3D White Luxe Whitening Dental Floss; Serinletici nane esintisi ile oldukça sağlam geliştirilmiştir. Yüksek bir dokunuş sağlar. 


Nascita Diş Kürdanı; 50 adet geliştirilen bu ürün, dişleri tertemiz yapmaya odaklanır. Nascita Diş Kürdanı,nNarin bir temizlik için son derece uygundur. Ulaşılabilir fiyatıyla her bütçeye hitap eder. Diş aralarındaki yemek kalıntıları temizler.

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.