0 501 042 68 42
Kategoriler

Diş Fırçaları

Gün içinde tükettiğimiz yiyeceklerin kalıntıları, içilen kahveler, tüketilen çaylar, kullanılan sigara gibi zararlı alışkanlıklar dişleri etkiler. Buna nazaran diş fırçasının dişlere uygun seçilmesi çok önemli. Kişinin ağız yapısına, diş hassasiyetine uygun seçilecek fırça dişe rahat ve etkili bir kullanım sunar. 
Ağız bakımının en önemli parçası kesinlikle diş fırçalamaktır. Dişler gün içinde belli aralıklarla fırçalanmak isterler. Siz de gün içinde dişlerinizi fırçalayarak bakımını yapabilirsiniz. Peki diş fırçası seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle yapmanız gereken;
• Orta sertlikte bir fırça seçmektir. Orta sertlikte seçilen diş fırçaları ile dişlerinizi nazikçe fırçalayabilirsiniz.
• Kıl yapısı yumuşak olmalı. Çok sert kıl yapısına sahip ürünler dişlerinizde sorun oluşturabilir. Ayrıca kıl yapısı kaliteli ürünleri seçmelisiniz.
• Seçeceğiniz ürünün boyutu ağız yapınıza uygun olmalıdır.
• İster manuel, ister elektrikli hangi tarz ürün seçerseniz seçin ürün mutlaka içinize sinmelidir.
• Fiyat noktasında da seçeceğiniz ürünün bütçenize uygun olması gerekir.
İstediğiniz tarz ürünleri seçimini yaparken bu koşullara dikkat etmeniz daha sağlıklı karar vermenize yardımcı olur.

Sitemizde yer alan diş fırçaları markaları arasında; Oral-B, LISTERINE, Sunstar G.U.M, White Glo sayılabilir.
Şarjlı diş fırçası kullananların tavsiye ettiği, Oral-b Cross Action Diş Fırçası Yedek Başlığı- White Glo Power Brush Toothpaste dişleri beyazlatmaya yardımcı olur ve ekstra ferahlık sağlar. Oral-B diş fırçalarının, her diş yapısına göre çeşitleri mevcuttur. Sensodyne Çok Yönlü Koruma Diş Fırçası, hassas dişlere sahip olanlar için özel tasarlanmıştır.

Curaprox CS 3960 Super Soft; Curaprox tarafından geliştirilen bu ürün, her ağız yapısına uygundur. Yüksek performans sergileyen yapısı dişleri tertemiz yapmaya çalışır. 

Sunstar Gum Technique PRO Soft Diş Fırçası; Dişleri tertemiz yapmaya yardımcı olur. İnce kıl yapısı ulaşılması zor yerleri bile temizler. 

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.