0 501 042 68 42
Kategoriler

Diş Beyazlatma Ürünleri

İnsanlar genelde daha parlak ve daha beyaz dişlere sahip olmak ister. Üretilen çeşit çeşit diş beyazlatma ürünleri ile bu istek gerçeğe dönüşebiliyor. Diş beyazlatma ürünleri ilk kez 1989 yılında Amerika’da piyasaya sürülmüş. O zamandan sonra beyaz dişlere sahip olmak isteyen kişilerin ilk adresi diş beyazlatma ürünleri olmuş. Günümüzde de oldukça yoğun ilgi gören diş beyazlatma ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Diş Beyazlatıcılar
Bembeyaz gülüşe sahip olmak ister misiniz? Işıl ışıl gülüşünüzle çevrenizdekileri kendinize hayran bırakmak istemez misiniz? O zaman sizin için muhteşem bir önerimiz var. Diş beyazlatma ürünleri… Diş beyazlatma ürünleri, beyaz dişlere sahip olmak isteyen kullanıcılara özel geliştirilmiştir. Diş beyazlatma ürünleri ile beyaz gülüşlere sahip olabilirsiniz. Diş beyazlatma ürünleri kullananların genelde favorisi diş beyazlatıcı kalemler. Signal White Now Touch Diş Beyazlık Kalemi, diş minesine zarar vermeyen formülüyle beyazlık sağlamaya yardımcı olur. Diş beyazlatma tozu, diş fırçasının üzerine serpilerek kullanılır. Luis Bien Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu içerisindeki bitkisel karışım ile dişlerinizin parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Diş beyazlatma ürünleri, diş beyazlatma kalemleri, diş temizleme tozları, diş beyazlatıcı bantları ile diş macunları içerir.

White Glo Diş Beyazlatma Seti; Diş beyazlatıcı jel, beyazlatıcı diş macunundan oluşur. Tam beyazlatıcı bakım kompleksidir.

Swissdent Extreme Promo Kit; Swisdent tarafından geliştirilen bu Promo Kit, dişlerinize beyazlatmaya yardımcı olur. Bembeyaz gülüşlerle çevrenizdekileri aydınlatmak isterseniz Swissdent Extreme Promo Kit sitemizde sizleri bekliyor. 

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.