0 501 042 68 42
Kategoriler

Bebek ve Çocuklar İçin Ağız Bakımı

Çocukların ağız bakımı alışkanlığını kazanmasındaki en büyük rol ebeveynlerin. Küçük yaşlardan itibaren kazanılması gereken bu alışkanlık, küçük dişlerin gelişimini desteklemeye yardımcı olur. Kazandırılan alışkanlıkla birlikte çocuklarınızın dişlerinin çürümesini en aza indirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Tüm bebek ve çocuklar için geliştirilmiş ağız bakım ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.
Bebek ağız bakımı oldukça önemli. Bunun için yumuşak bir fırçadan yardım alabilirsiniz. Bebekler emzirildikten sonra ağzı mutlaka temizlenmeli. Ayrıca çocuklara ağız bakımı alışkanlığı kazandırılması için mutlaka ailelerin çocukların yanında dişlerini fırçalaması gerekir. Tüm bebekler ve çocuklar için geliştirilen ağız bakımı ürünleri dermoeczanem.com’da…
Dermokozmetik ağız bakım ürünleri, son teknoloji yardımıyla geliştirilmiştir. Laboratuvarlarda özenle seçilmiş ham maddeler ile geliştirilen bu ürünler bebekler ve çocuklara özel tasarlanmıştır. Özellikle altı aylıktan itibaren başlanılması gereken ağız bakımı, günlük olarak yapılmalıdır. Siz de bebeğinize ya da çocuğunuza ağız bakımı ürünleri kullanırken kaliteli markalardan seçmeyi unutmayın.
Sitemizde bebek ve çocuklar için ağız bakım markaları arasında; HELLO KITTY, Splat, Bioplante, LACTONA, Biosmile, Banat yer alır.

Jack And Jill Kids Natural Toothpaste; Jack And Jill Kids Natural Toothpaste, doğal diş macunu çocuklar için özel geliştirilmiş. Amerika USDA sertifikalı organik içeriğe sahip. Jack And Jill Kids Natural Toothpaste, sitemizde sizleri bekliyor.

Hello Kity Çocuklar İçin Diş Macunu; Hello Kitty Firefly Işıklı Diş Fırçası, çocuk dişlerine uygun Dupont Tynex kılları içerir. Dişleri beyazlatmaya yardımcı olur. 

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.