0 501 042 68 42
Kategoriler

Ağız Çalkalama Suları

Ağız ve diş bakımı herkesin dikkat etmesi gereken bir konu. Kullanılan diş fırçaları, diş ipleri bazen ağzı tam olarak temizleyemiyor. Ağız çalkalama sularının amacı ağızda diş fırçasının ulaşamadığı yerleri temizlemek ve nefesi ferahlatmak. Ağız çalkalama suları kullanımı ile birlikte ağız kokusunun azalmaya başladığını da fark edeceksiniz.

Ağız Çalkalama Suları
Ağız çalkalama suları, günlük ağız bakım ritüeli için geliştirilmiş bakım ürünlerinden biridir. Çoğu zaman kullanımı aksatılsa da oldukça önemli olduğu bir gerçektir. Özellikle günde bir kez kullanıldığında farkını hemen hissedebilirsiniz. Ağız çalkalama suyu kullanım alanları oldukça geniş, ağızda kalan yemek kalıntılarını giderir. Ağız ve diş bakımında diş fırçası ve diş macunundan sonra akla ilk gelen ağız çalkalama suları, plak sorununun önüne geçmeyi de hedefler. Doğru ve düzenli bir kullanımla istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Sitemizde ağız çalkalama sular arasında; LISTERINE, DentaSave, Sensodyne, Splat gibi markaların ürünleri yer alır.

LISTERINE Total Care Sensitive
Ağız çalkalama suyu alkol içermez ve dişlerdeki hassasiyet hissine karşı koruma oluşturmayı hedefler. Ağzı ferahlatmaya yardımcı olur ve dişleri rahatlatır. 


Dentaid Perio·Aid Active Control Ağız Çalkalama Suyu
Dentaid tarafından geliştirilmiş ağız çalkalama suyu, ağızdaki sorunlarını azaltmaya çalışır. Ayrıca ağza ferahlık kazandırmaya yardımcı olur.

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.